Programy małej i pełnej księgowości. Program do faktur, rachunków, ryczał, kadry i płace.

Bardzo przydatne oprogramowanie.

Oprócz małej księgowości, program oferuje także pełną księgowość dzięki czemu możesz zaoszczędzić w ciągu roku ok. 10 tyś. zł za usługi księgowe! Oprogramowanie to pomoże Tobie w łatwym i samodzielnym prowadzeniu księgowości Twoje firmy i pomoże zaoszczędzić w ciągu roku średnio 6 tyś. zł. Jest tu też program Ryczałt i Kadry i Płace. Korzystając z programu oszczędzasz.

SKORZYSTAJ 14-30 dni ZA DARMO!

Księga przychodów i rozchodów. KPiR.

Nowoczesny program księgowy dla Windows.

Księga jest nowoczesnym programem księgowym do komputerów z oprogramowaniem Windows. Księga to program kierowany dla podatników, którzy rozliczają podatek dochodowy bazując o podatkową księgę przychodów i rozchodów w skrócie nazywaną (KPiR). Program ten skierowany jest dla firm, którzy są podatnikami VAT jak i dla tych, którzy zwolnienie są z tego obowiązku.

Księga to program umożliwiający samodzielne i proste tworzenie, oraz prowadzenie całej dokumentacji księgowej. Program ten jest zawsze zgodny z obowiązującymi w danym momencie przepisami. Z tym programem możesz w łatwy sposób rozliczać podatek dochodowy i VAT. Program oferuje wysyłanie JPK (Jednolitych Plików Kontrolnych) jak i potrzebnych e-Deklaracji i oczywiście rozliczanie kilometrówki.

Ciekawostka. Są dwa zwolnienia z podatku VAT.

  • zwolnienie podmiotowe;
  • zwolnienie przedmiotowe.

Zwolnienie podmiotowe: „Zwolniona od podatku VAT jest sprzedaż dokonywana przez podatników, u których wartość sprzedaży nie przekroczyła łącznie w poprzednim roku podatkowym kwoty 200 000 zł. „

Zwolnienie przedmiotowe: „Przysługuje ze względu na przedmiot prowadzonej działalności, tj. sprzedaży towarów lub usług wymienionych w art. 43 ust. 1 ustawy o VAT, jak również wymienionych w rozporządzeniu Ministra Finansów z dnia 20 grudnia 2013 r. w sprawie zwolnień od podatku od towarów i usług oraz warunków stosowania tych zwolnień.”

POBIERZ I WYPRÓBUJ ZA DARMO

Więcej o podatkach możesz poczytać TUTAJ.

Ryczałt – Program do księgowania dokumentów.

najlepszy program do księgowania ryczałt

Nowoczesny program księgowy dla Windows.

Ryczałt to ułatwiający życie przedsiębiorcy program księgowy na komputer z systemem Windows. Skierowany jest dla podatników, którzy rozliczają się z podatku dochodowego w oparciu o ryczałt ewidencjonowany. Popularny ryczałt jest też nazwany ewidencją przychodów.

W ryczałcie liczy się jedynie przychód, gdyż nie masz wtedy kosztów uzyskania przychodów, lecz płacisz niższą stawkę podatkową. Program ten przeznaczony jest dla firm zarówno będących podatnikami VAT oraz dla tych, którzy są zwolnieni z tego obowiązku.

Program Ryczałt tworzy i prowadzi dokumentację księgową zawsze w zgodzie z aktualnymi przepisami. Czyli rozliczanie ryczałtu i VAT, wysyłanie JPK (Jednolitych Plików Kontrolnych) oraz e-Deklaracji, rozliczanie kilometrówki zawsze odbywa się zgodnie z obowiązującymi na daną chwilę przepisami.

Wszystkie prawne kruczki są w programie aktualizowane na czas. Dzięki zintegrowaniu programu z Krajowym Systemem e-Faktur masz możliwość automatycznie pobierać faktury.

POBIERZ I WYPRÓBUJ ZA DARMO

Mała księgowość – Program do księgowania dokumentów.

Najlepszy program do małej księgowości na Windows.


Mała Księgowość to nowoczesny program księgowy na komputery z oprogramowaniem Windows. Dzięki niej możesz prowadzić firmę świadczącą usługi księgowe, lub najzwyczajniej prowadzić księgowość własnej firmy prawie, że za darmo. Płacić raz w roku niedużą kwotę i zaoszczędzasz w ciągu roku ok 5000-7000 zł.

Program umożliwia rozliczanie nieograniczonej ilości firm, w tym również spółek cywilnych i jawnych, rozliczających podatek na podstawie księgi przychodów i rozchodów (PKPiR) lub ryczałtu ewidencjonowanego. Przeznaczony jest dla firm zarówno będących podatnikami VAT jak i zwolnionych z tego obowiązku.

Dzięki Programowi Mała Księgowość będziesz tworzył i prowadził dokumentację księgową bez wysiłku i kosztów. Będzie to także zawsze w zgodzie j z aktualnymi przepisami. W programie jest rozliczanie podatków PIT oraz VAT, wysyłanie JPK, jak i e-Deklaracji, rozliczanie kilometrówki.

Jest też oczywiście prowadzenie ewidencji środków trwałych i rozliczanie amortyzacji. Dzięki integracji z Krajowym Systemem e-Faktur pozwala na automatyczne pobieranie faktur.

POBIERZ I WYPRÓBUJ ZA DARMO

Faktura VAT – Program do prowadzenie księgowości.

Najlepszy program do księgowania faktur VAT.

Faktura VAT jest nowoczesnym programem do fakturowania. Program przystosowany jest do komputerów z system Windows i służy firmom handlowym i usługowym nieprowadzącym magazynu.

Oferowany program umożliwia natychmiastowe, łatwe i wygodne wystawianie, jak i korygowanie dowolnych faktur. Wystawianie dokumentów jest szybkie i przyjemne.

Ponadto oprogramowanie umożliwia przechowywać dane teleadresowe Twoich klientów, cennik usług i towarów. Możesz też bezproblemowo tworzyć jednolite pliki kontrolne tzw. JPK na potrzeby ew. kontroli skarbowych.

Możesz też dzięki programowi wysyłać i odbierać dokumenty z KSeF (Krajowy Systemu e-Faktur). Będziesz mógł błyskawicznie zanalizować swoją sprzedaż w dowolnym okresie.

POBIERZ I WYPRÓBUJ ZA DARMO

Fakturowanie z obsługą magazynu.

Program: Sprzedaż i magazyn.

Aplikacja dla firm prowadzących sprzedaż i magazyn towarów. Jest to nowoczesny program dzięki któremu możesz fakturować i zapisywać stany magazynu. Aplikacja jest w pełni zintegrowana z Krajowym Systemem e-Faktur.

Dzięki niej możesz błyskawicznie i wygodnie tworzyć i korygować dokumenty handlowe i magazynowe. Masz pełną kontrolę stanów ilościowych Twoich towarów. Zobacz jak praca z programem jest prosta, szybka i przyjemna. Wybrój za darmo.

Aplikacja przydaje się także do przechowywania danych teleadresowych Twoich klientów, cennika towarów jak i usług. Dzięki temu programowi pilnowanie stanów magazynowo-ilościowych, tworzenie gotowych kompletów z innych towarów jest bardzo proste. Wyśmienicie nadaje się do sklepów ze względu na współpracę z drukarkami fiskalnymi i czytnikami kodów kreskowych. Dokładne analizy sprzedaży są dzięki aplikacji banalnie proste.

POBIERZ I WYPRÓBUJ ZA DARMO

Rachunek – program do księgowania dokumentów.

Program do rachunków, lub faktur bez VAT.

Rachunek jest nowoczesnym programem dla Windows i służy do wystawiania faktur bez VAT tzw. rachunków. Program służy do wystawiania faktur firmom handlowym i usługowym, oraz innym organizacjom, które są zwolnione z podatku VAT.

Aplikacja daje Tobie możliwość błyskawiczne i w prosty sposób wystawiać rachunki ( faktury bez vat) Wydruk w nowoczesnym stylu dla Twoich klientów to także duży plus programu.

Możesz stworzyć tu bazę teleadresową swoich klientów, jak i szczegółową bazę usług i towarów z możliwością wydruku ofert cenowych.

POBIERZ I WYPRÓBUJ ZA DARMO

Piotr Pertek. Zarabianie online. Kursy. Oprogramowania. Hosting. SEO. Konsulting. Pieniądze. Zdrowie.

Autor: Piotr Pertek