Człowiek z zasadami.

najlepsze produkty i usługi piotr pertek

Zawsze działający na własną rękę. Od najmłodszych lat przedsiębiorczy, pracy się niebojący. Nawet w dzieciństwie chwytałem się zawsze różnych prac w wakacje szkolne, aby zarobić jakieś pieniądze.

Obecnie w życiu dorosłym prowadzę trzy działalności; jedna eventowa, druga meblowa, no i oczywiście moje oczko w głowie, czyli ten blog. 

Coś więcej o mnie? 

Jak wspominałem prowadzę firmę eventową w której to zajmujemy się organizacją imprez dla dzieci. Możesz zobaczyć dokładanie na czym to polega na mojej witrynie www.arteventy.com Drugą branżą, której poświęciłem dużo uwagi to produkcja loftowych nowoczesnych mebli na zamówienie. Bardzo jestem zadowolony z tej działalności ze względu na satysfakcję klientów. Więcej możesz dowiedzieć się o tym co i jak robimy na www.eco-deco-art.pl 

Urodziłem się i wychowałem w Poznaniu. Zawsze ciągnęło mnie, aby „być na swoim” więc praktycznie nie pracowałem nigdy jako gdzieś zatrudniony. Zawsze starałem się pracować prywatnie i całkiem dobrze mi to szło. Prowadzenie własnych firm nie zawsze jest łatwe, lecz jest mim zdaniem bardzo satysfakcjonujące. Praca na etacie to po prostu coś czego bym nie zniósł. To po prostu nie dla mnie. Więcej o tym co robię możesz dowiedzieć się też w pozostałych podstronach. 

Moje firmy

Firma Arteventy to organizator imprez, pikników, eventów firmowych. Marka Eco-Deco-Art to produkcja nowoczesnych mebli na zamówienie. 

Nasze cele.

W jednej i drugiej branży zawsze towarzyszy mi szczytny cel uszczęśliwiania tych wokół mnie tych, którzy zaufali mi poprzez swoje zamówienia. Robię wszystko co w mojej mocy, aby klienci byli zadowoleni. 

Zacznij zdobywać nową wiedzę, doświadczenie i korzystaj ze sprawdzonych usług.