AIOSEO NAJLPEPSZA WTYCZKA SEO, post na bloga,

Chcesz, aby Twoje artykuły były maksymalnie zoptymalizowane? Zastanawiasz się jak napisać post na bloga? Zależy Ci na jak najwyższej pozycji w wynikach wyszukiwania? A może szaleńczo gonisz za ruchem i kliknięciami? Wiadomo, że każdemu na tym zależy.

Osiągnięcie wszystkich tych celów na własną rękę nie jest łatwe, jest wręcz trudne, ale na szczęście jest pomoc – AIOSEO! W tym poście opowiem Tobie o procesie optymalizacji Twojego artykułu w najlepszy możliwy sposób właśnie dzięki AIOSEO.

Czym jest AIOSEO?

Wyjaśnię pięć kroków, jak zoptymalizować swoje posty głównie za pomocą odpowiedniej treści, oraz dzięki AIOSEO jako drugorzędnej sprawie. Optymalizacja postów jest ważna, ale nigdy nie powinna być Twoim najwyższym i głównym priorytetem.

Pisanie składa się z trzech etapów. Nie ma znaczenia, czy piszesz post na blogu, artykuł, a nawet powieść. Najpierw przygotowujesz główny zamysł, potem piszesz, a na końcu edytujesz. W fazie edycji postów możesz zoptymalizować swoją post za pomocą AIOSEO, który działa wyśmienicie.

Dobry zoptymalizowany post na bloga.

Przygotowanie do pisania jest kluczowe. Zanim zaczniesz pisać artykuł, powinieneś zadać sobie kilka pytań: Jakie jest główne przesłanie Twojego posta? Co chcesz przekazać czytelnikom? A także: kim są twoi czytelnicy? Jakie słowa kluczowe chcesz znaleźć?

Musisz wiedzieć do kogo piszesz i jaki jest cel lub cel poszukiwań. Co to oznacza dla słów kluczowych, których powinieneś użyć, aby znaleźć się w wyszukiwarkach? Powinieneś poświęcić trochę czasu na zastanowienie się, co chcesz powiedzieć swoim odbiorcom i jak ułożyć tekst.

Przygotowanie artykułu jest mega ważne, także odpowiedni post na bloga jest kluczowy dla dobrych wyników. Jeśli nie zastanowisz się nad tymi powyższymi pytaniami, popełnisz błędy, takie jak adresowanie treści nie do odpowiednich odbiorców, skupienie się na niewłaściwych słowach kluczowych lub napisanie artykułu, który jest źle skonstruowany i nie jest skoncentrowany.

Gdy Twój zamysł na post masz już gotowy czas napisać go na blogu. W Artykule napisanym najpierw na luźno pamiętaj o wpisaniu kluczowych fraz i synonimów tych fraz.

W fazie przygotowań myślałeś o tym, o czym będziesz pisać, więc w fazie pisania nie powinieneś mieć kłopotów. Wstępnie dobrze jest robić też notatki już na komputerze. Zacznij od nagłówków, a potem do każdego nagłówka buduj treść. Nie bój się popełniać błędów, gdyż wszystko to możesz poprawić zanim to opublikujesz. Nawet po publikacji możesz zmieniać treść.

Na końcu będzie trzeci i najważniejszy krok. Jest tym właśnie ulepszenie i optymalizacja swojego posta program AIOSEO. W końcowym etapie możesz, a wręcz musisz zoptymalizować swój post za pomocą tej wtyczki. Bez tego nie będziesz mieć szans na dobre wyniki w wyszukiwarce.

Oto czynności które musisz wykonać: Upewnij się, że Twój tekst jest czytelny. Pierwszym krokiem jest optymalizacja, dlatego post na bloga musi być dobrze napisany. Tutaj z pomocą przychodzi wtyczka AIOSEO, która robi za Ciebie i dla Ciebie analizę czytelności. Jest to na stronie w miejscu edycji postów. W prawym górnym roku masz punktację jeśli chodzi o SEO i treść. Najlepiej by była, kiedy wszystkie analizy są zielone.

Najważniejsze jest jednak, aby na pewno na zielono było SEO. Wtyczka podaje Tobie dokładną analizę długości tytułu, opisu, snipetu, treści. Krok po kroku poprawiaj wszystkie sugestie podawane przez AIOSEO i Twój post będzie taki jak powinien być. Napraw problemy z czytelnością i SEO i spraw, by Twój tekst wyglądał idealnie.

Piotr Pertek. Zarabianie online. Kursy. Oprogramowania. Hosting. Pieniądze. Zdrowie.

Autor: Piotr Pertek.

Inne wypisy: