gdzie, jak założyć stronę internetową, jak zarabiać online, afiliacja, programy partnerskie, sklep internetowy, e-commerce,

Jak mam cokolwiek polecać?

Jednym z prostych i faktycznie działających metod na zarabianie pieniędzy online to polecanie usług i produktów innych firm. Jak to działa? Otóż, możesz dołączyć do Programów Partnerskich różnych firm, które taki program posiadają. Jest tych firm tysiące w wielu różnych branżach i niszach. Możesz dołączyć też do mojego Programu Partnerskiego tutaj: https://sklep.eco-deco-art.pl/program-partnerski/ Oferuję 7% prowizji do zakupów klienta, a to jest już niemała suma.

Jak działa Program Partnerski.

Program Partnerski działa na zasadzie polecania usług i produktów danych firm. Kiedy Twoje polecenia zakończy się sukcesem, czyli ktoś faktycznie zakupi produkt, czy usługę to wtedy Ty otrzymujesz ustaloną prowizję. Jest to normalny legalny sposób zarabiania pieniędzy. Abyś mógł polecać i korzystać z możliwości zarabiania w ten sposób firma tworzy specjalny link, którym Ty posługujesz się polecając tą firmę. Link może wyglądać np. tak; https://sklep.eco-deco-art.pl/ref/8/.

Kiedy polecona osoba klikając w link przejdzie na stronę www i dokona zakupu to automatycznie ten zakup jest rozliczany jako zakup z Twojego polecenia, a Ty otrzymujesz informacje w mailu o tej transakcji. Od razu wiesz jaka jest wysokość Twojej prowizji. Firmy mają różne zasady wypłat. Czasami musi być to jakaś minimalna kwota np. 500 zł, inne firmy mają wypłaty raz w miesiącu.

Ile można zarobić na poleceniach w Programach Partnerskich.

W Programach Partnerskich możesz zarobić mało, dużo i bardzo dużo. Od czego zależy to ile zarobisz? Jak się domyślasz zależy to od tego ilu osobom jesteś w stanie polecić produkty i usługi firm z którymi jesteś w Programie Partnerskim. Co tym pomaga? Duża oglądalność na Kanale YT, lub dużo odwiedzin na swoim blogu. Dlatego też wiedz, że zarabianie na Programach Partnerskich jest procesem. Nie jest pójściem na grzyby dziś i wróceniem z koszykiem pełnym grzybów. Można to bardziej porównać do pracy rolnika na roli.

Rolnik musi zaorać ziemię, nawieźć nawozy, zaorać na nowo mieszając nawóz z ziemią. Potem musi posiać ziarno, musi też padać deszcz bez którego plony będą słabe. Ogólnie musi pilnować, aby wszystko dobrze rosło i jeśli trzeba to spryskać środkami na owady i robaki to co uprawia.

Prowadzenie bloga, czy Kanału na YT także wymaga pracy, pilnowania tego co tam jest, ulepszania, a czasem wyrzucania tego co tam jest niepotrzebne. Kiedy jednak Twój blog, lub kanał YT zacznie zdobywać popularność masz duże szanse na dobry dochód z Programów Partnerskich.

Są ludzie, którzy zarabiają w ten sposób kilka tysięcy, kilkadziesiąt tysięcy, lub nawet kilka set tysięcy dolarów miesięcznie jak Adam Enfroy, który na swoim blogu w połączeniu z Kanałem YT zarabia miliony dolarów każdego miesiąca. Zaczynał od zera. Zaczął bloga prowadząc go po pracy. Z czasem blog zaczął zdobywać dużą popularność. Podobnie mamy w Polsce takiego bohatera blogowego, który został milionerem zaczynając od boga. Mowa to Michele Szafrańskim.

Jak zacząć zarabiać na polecaniu.

Aby zacząć zarabiać na polecaniu wypada założyć bloga ( z czasem można dodać kanał YT jeśli jesteś odważny i nie moich się kamery ) Kiedy stworzysz już bloga to należy zacząć dołączać do Programów Partnerskich w wybranej przez Ciebie niszy. Czym jest nisza? To coś w czym Ty się odnajdujesz, co lubisz, co jest Tobie bliskie.

Wtedy wyszukujesz w Google firmy z tej niszy, inaczej mówiąc branży i sprawdzasz czy mają Programy Partnerskie i do nich dołączasz. Dołączenie do takiego Programu jest bardzo proste. Przeważnie najzwyczajniej zakładasz konto na witrynie internetowej tej firmy i w 5 minut wszystko jest gotowe. To oczywiście nic nie kosztuje. Aby zarabiać dobre pieniądze należy dołączyć do sporej liczy Programów Partnerskich, ale pamiętaj, że to jakość się bardziej liczy, niż ilość.

Wracając do zakładania bloga. Jeśli nie wiesz do końca jak to zrobić pisze o tym tutaj: https://piotrpertek.com/jak-zarabiac-na-blogu/.

Możesz polecać i zarabiać np. na produktach i usługach mojej firmy.

Możesz z pewnością skorzystać z mojego Programu Partnerskiego jeśli mieści się to w Twojej niszy, ale są też setki innych do których powinieneś z czasem dołączyć. Najpierw jednak skoncentruj się na założeniu bloga, gdzie będziesz z czasem polecał produkty i usługi tych firm. Nie zaczynaj od dołączania do Programów Partnerskich. Najpierw załóż bloga i uzupełnij w nim wszystkie strony i zacznij od pisania wpisów w branży w której chcesz dołączać do Programów Partnerskich. Jak będziesz miał napisane 100 postów na blogu dołącz do Programów Partnerskich w Twojej niszy, zaczynając oczywiście od mojego :).

Piotr Pertek. Zarabianie online. Kursy. Oprogramowania. Hosting. SEO. Konsulting. Pieniądze. Zdrowie.

Autor: Piotr Pertek.